Onbekend - onbekend

Onbekend - onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Onbekend - onbekend kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - onbekend kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - onbekend kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - onbekend kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - onbekend kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - onbekend kopen? Bied vanaf 50!
  • Onbekend
Type kunstwerk Beeld / Object
Techniek Keramiek
Stijl Abstract
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 35 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd
Constellatie van keramieke elementen op metalen plaat
Enkele onderdelen zijn in de loop van de tijd uit verband losgeraakt; mogelijk missen er onderdelen; zie fotos
ConditieBeschadigd
Enkele onderdelen zijn losgeraakt
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aerdenhout, Nederland

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (109)

Geplaatst door  STonino
Lid sinds 2025
2 verkochte items
Alle items (2)
35
40
20