Niet of onleesbaar gesigneerd - Ooievaar - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ooievaar kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ooievaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ooievaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ooievaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ooievaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ooievaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ooievaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ooievaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ooievaar kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
Periode< 1800
TechniekSteen
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
Afmetingen19 cm x 19 cm x 2 cm (h x b x d)
Gewicht500 gram
GesigneerdOngesigneerd
Oplage1
Gaaf spijker tegeltje met een ooievaar
17 de eeuw. Delfts blauw

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (38)

Geplaatst door  Pter

Lid sinds 2020
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
19
19
2
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2023 om 15:44
Eindtijd:25-01-2023 om 19:03
Biedingen (4)
woutervdn
25 jan. / 11:31
€ 10
frankvanham
23 jan. / 19:34
€ 5
ivandeverschr
23 jan. / 13:36
€ 3
frankvanham
21 jan. / 13:36
€ 1