Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pahari School (Kangra) - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekGouache
StijlAziatisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen49.5 cm x 37 cm (h x b)
Lijst56.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Object: Schilderij
Materiaal: Zijde of katoen Periode: 20e eeuw
Regio/land van herkomst: India
Artiest/maker: Pahari School (Kangra)
Goede staat, zie beschrijving Afmetingen: 56,5×1,2×44 cm

Schilderij in goede staat. Kleine stukjes verfverlies in gezichten en kader boven met retouchering (zie laatste foto's)

Lijst in zeer goede conditie

Afmeting beeld: 49,5 cm x 37 cm.

Het materiaal is zijde of katoen

Schilderij in goede staat. Kleine stukjes verfverlies in gezichten en kader boven met retouchering (zie laatste foto's) Lijst in zeer goede conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41)
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
44 cm
56.5 cm
37 cm
49.5 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:16-05-2019 om 21:44
Eindtijd:26-05-2019 om 20:41
Biedingen (5)
waterg7
26 mei / 08:23
€ 25
ebevdmolen
26 mei / 08:23
€ 25
waterg7
25 mei / 15:40
€ 20
ebevdmolen
25 mei / 07:50
€ 15
wilmyjong
17 mei / 11:53
€ 10