Niet of onleesbaar gesigneerd - Paul Koeleman, 'chocolate creams' - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Paul Koeleman, 'chocolate creams' kopen? Bied vanaf 10!
Fotografie

Niet of onleesbaar gesigneerd - Paul Koeleman, 'chocolate creams' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paul Koeleman, 'chocolate creams' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paul Koeleman, 'chocolate creams' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paul Koeleman, 'chocolate creams' kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkFotografie
Jaartal2008
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen39.2 x 39.2 cm (h x b)
Passe-partout56 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8

Fotografie,  2008
Fotopapier, zwart wit.
Afmeting incl. paspartout ca. : 56 B x 56 H x 0,3 D cm

De foto verkeert in zeer goede conditie.

Paul Koeleman is portretfotograaf. Hij fotografeert mensen en registreert en manipuleert zijn onderwerpen alsof hij een filmregisseur is die experimenteert met poses, houdingen en uitdrukkingen, compositie en scenografie, kleding, accessoires en rekwisieten, maar ook door het experiment met het fotografische materiaal zelf.  (bron: Saatchi Art)

'Good Old Gays' is een serie dubbelportretten van homoparen die al vele jaren samen zijn, soms wel meer dan vijftig. “De serie laat zien dat deze koppels absoluut in staat zijn om een langdurige relatie aan te gaan. In de foto's wordt bijzondere aandacht besteed aan de uitdrukking van de liefde tussen de geportretteerden. Sfeervol en vol humor zijn deze portretten allesbehalve alledaags. Soms theatraal en uitbundig, soms ingetogen of verlegen, een tikkeltje stijf en waardig, vertonen ze zich voor de lens. Omringd door hun persoonlijke voorwerpen, die de intimiteit van hun relatie benadrukken, geven de Good Old Gays ons een helder en ontroerend beeld van een leven lang samen.

Wordt zorgvuldig verpakt verzonden.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 29,00
Naar Duitsland € 32,00
Europese Unie € 40,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (53)

Geplaatst door  flokbluit
265 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
56 cm
56 cm
39.2 cm
39.2 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd17-4-2024 om 13:25
Eindtijd22-4-2024 om 22:40
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken