Willem van Leusden - Wasgoed op het erf - Ets
Jeroen Krabbé - 'Droomdeurtjes'
Herman Brood - Kleurenzeefdruk MAN en HOND Handgesigneerd.
Goran Warff - Vaas Kosta Boda Crystal Collection
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Techniek | Hout |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 26 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
Gewicht | 700 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Turnhout, België | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Turnhout, België |
Starttijd | 9-8-2022 om 19:02 |
Eindtijd | 21-8-2022 om 20:13 |