Niet of onleesbaar gesigneerd - Promenade des Anglais in Nice Azurenkust

Niet of onleesbaar gesigneerd - Promenade des Anglais in Nice Azurenkust kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Promenade des Anglais in Nice Azurenkust kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Promenade des Anglais in Nice Azurenkust kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Promenade des Anglais in Nice Azurenkust kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Promenade des Anglais in Nice Azurenkust kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Promenade des Anglais in Nice Azurenkust kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Promenade des Anglais in Nice Azurenkust kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Promenade des Anglais in Nice Azurenkust kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Promenade des Anglais in Nice Azurenkust kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Promenade des Anglais in Nice Azurenkust kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Promenade des Anglais in Nice Azurenkust kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Promenade des Anglais in Nice Azurenkust kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Promenade des Anglais in Nice Azurenkust kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artroom19

Lid sinds 2019
5 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooi olieverf schilderij op doek,het werk is gesigneerd maar onleesbaar,het schilderij stelt een zomers stadszicht voor op de promenade des Anglais in Nice aan de Azuren kust,de kleuren zijn werkelijk prachtig, en de verfstructuur is zeer royaal en dik,de afmetingen zijn 25 cm x 21 cm,

royale en dikke verfstructuur en zeer mooie kleuren

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:01-07-2019 om 18:46
Eindtijd:07-07-2019 om 20:27

Biedingen (1):

marjoleinvanpoppel
6 jul. / 14:43
€ 10