Niet of onleesbaar gesigneerd - R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen - Verkocht

R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen kopen? Bied vanaf 1!

R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen kopen? Bied vanaf 1!R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen kopen? Bied vanaf 1!R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen kopen? Bied vanaf 1!R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen kopen? Bied vanaf 1!R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen kopen? Bied vanaf 1!R. Cox: Olieverf op board, stilleven van rode rozen kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij

Stilleven van rode rozen, 20e eeuw.
Olieverf op board, gesigneerd rechtsonder R.Cox.
Fraai ingelijst in klassieke lijst.

Afmeting:
Inclusief lijst 22,5 cm x 27,5 cm, paneel 12,5 cm x 17,5 cm

Schilderijtje word zorgvuldig verpakt en aangetekend toegezonden.