Niet of onleesbaar gesigneerd - Retro design servetringen, geanodiseerd aluminium - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Retro design servetringen, geanodiseerd aluminium kopen? Bied vanaf 10!
Design

Niet of onleesbaar gesigneerd - Retro design servetringen, geanodiseerd aluminium kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Retro design servetringen, geanodiseerd aluminium kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Retro design servetringen, geanodiseerd aluminium kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Retro design servetringen, geanodiseerd aluminium kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Retro design servetringen, geanodiseerd aluminium kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Retro design servetringen, geanodiseerd aluminium kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Design
Afmetingen 3 x 6 cm (h x b)
Gemerkt Ongemerkt
6 Zeldzame retro design servetringen,
Materiaal geanodiseerd aluminium
Steeltje van gehard rubber
In de vorm van fruit
Prachtige kleuren
Afmetingen variërend van 4,5 tot 6 cm
Hoogte 3 cm
Item is nergens meer te koop
Wel te zien in het wetenschappelijk museum in Londen
In originele verpakking
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (69)

Geplaatst door  Kkw
669 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
6 cm
3 cm