Niet of onleesbaar gesigneerd - Russisch sneeuwlandschap A. Markov - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Russisch sneeuwlandschap A. Markov kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Russisch sneeuwlandschap A. Markov kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Russisch sneeuwlandschap A. Markov kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Russisch sneeuwlandschap A. Markov kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Russisch sneeuwlandschap A. Markov kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Russisch sneeuwlandschap A. Markov kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Russisch sneeuwlandschap A. Markov kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Russisch sneeuwlandschap A. Markov kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Russisch sneeuwlandschap A. Markov kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Russisch sneeuwlandschap A. Markov kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Russisch sneeuwlandschap A. Markov kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Alkmaarde12de
FA. (3)

Lid sinds 2020
64 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1991
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 35 cm (h x b)
Lijst32 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Heerlijk sneeuw landschap van Russische makelij, door een voor mij onbekende, maar zeker professionele kunstenaar. Kortom gewoon een goed en sfeervol werkje in passende omlijsting.

prof. ingelijst en gaaf doek

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  Alkmaarde12de
FA. (3)

Lid sinds 2020
64 verkochte items
39 cm
32 cm
35 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2021 om 12:07
Eindtijd:23-01-2021 om 21:25
Biedingen (5)
franspp
23 jan. / 08:23
€ 65
lie
23 jan. / 08:23
€ 60
franspp
20 jan. / 13:15
€ 30
lie
20 jan. / 13:15
€ 25
lie
17 jan. / 17:35
€ 1