Niet of onleesbaar gesigneerd - schilderij,Hollandse/ Belgische school,20 e eeuw/110x140cm - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - schilderij,Hollandse/ Belgische school,20 e eeuw/110x140cm kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - schilderij,Hollandse/ Belgische school,20 e eeuw/110x140cm kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - schilderij,Hollandse/ Belgische school,20 e eeuw/110x140cm kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - schilderij,Hollandse/ Belgische school,20 e eeuw/110x140cm kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - schilderij,Hollandse/ Belgische school,20 e eeuw/110x140cm kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - schilderij,Hollandse/ Belgische school,20 e eeuw/110x140cm kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - schilderij,Hollandse/ Belgische school,20 e eeuw/110x140cm kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - schilderij,Hollandse/ Belgische school,20 e eeuw/110x140cm kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - schilderij,Hollandse/ Belgische school,20 e eeuw/110x140cm kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - schilderij,Hollandse/ Belgische school,20 e eeuw/110x140cm kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - schilderij,Hollandse/ Belgische school,20 e eeuw/110x140cm kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1950
StijlRomantisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 130 cm (h x b)
Lijst110 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Jonge dame met pop voor de spiegel
olieverf op doek / canvas
gesigneerd links onder, met paraaf !!
2e helft 20e eeuw, Hollandse / Belgische school.
Het werk verkeerd in een goede staat,
het kan zo aan de muur.

Het werk is te groot om het te versturen.
ALLEEN OP TE HALEN IN TILBURG / NEDERLAND

kan zo aan de muur

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(60)
Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
140 cm
110 cm
130 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-03-2020 om 11:12
Eindtijd:20-03-2020 om 21:20
Biedingen (5)
balsem_voor_de_ziel
20 mrt. / 21:14
€ 25
Jkonijnenberg
15 mrt. / 10:25
€ 20
nelleke1958
15 mrt. / 10:25
€ 15
Jkonijnenberg
15 mrt. / 10:25
€ 15
nelleke1958
06 mrt. / 18:03
€ 10