Niet of onleesbaar gesigneerd - Stellingmolen in winterlandschap.

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stellingmolen in winterlandschap. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stellingmolen in winterlandschap. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stellingmolen in winterlandschap. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stellingmolen in winterlandschap. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stellingmolen in winterlandschap. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stellingmolen in winterlandschap. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stellingmolen in winterlandschap. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stellingmolen in winterlandschap. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stellingmolen in winterlandschap. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stellingmolen in winterlandschap. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stellingmolen in winterlandschap. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stellingmolen in winterlandschap. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

396 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1956
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 35 cm (h x b)
Lijst33 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een winterlandschap wat steeds zeldzamer wordt met de huidige opwarming.
Heel sfeervol schilderij van een stellingmolen en het bijbehorende huisje onder een dik pak sneeuw met op de achtergrond een dreigende sneeuwlucht.
Gesigneerd Theo Keunen.
Op de achterkant gedateerd 25-1-1956.
Geschilderd op een paneel van triplex.

Dit schilderij verkeert in een goede conditie.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41) Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

396 verkochte items
41.5 cm
33 cm
35 cm
27 cm

Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-08-2020 om 19:36
Eindtijd:09-08-2020 om 21:55

Biedingen (1):

Lindasokay
9 aug. / 20:59
€ 1