Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met melkkan - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met melkkan kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 52,90 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met melkkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met melkkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met melkkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met melkkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met melkkan kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Hollandse school  Stilleven met melkkan
Onlesbaar gesigneerde
in goede staat - gebruikt met kleine tekenen en lijst  beschadig - zie - foto's

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(72)
Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
60 cm
70 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 52,90(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-12-2020 om 08:32
Eindtijd:11-12-2020 om 19:54
Biedingen (12)
KunstH
11 dec. / 19:45
€ 46
Goedgeluk
11 dec. / 19:18
€ 41
trouillotced
11 dec. / 15:06
€ 36
Biedema
11 dec. / 12:16
€ 31
Solinger
11 dec. / 11:11
€ 26
Biedema
07 dec. / 23:39
€ 21
Bernardenbeppie
06 dec. / 10:04
€ 16
TripleR
06 dec. / 10:04
€ 11
Bernardenbeppie
06 dec. / 10:04
€ 10
TripleR
06 dec. / 10:04
€ 5
Bernardenbeppie
06 dec. / 10:04
€ 3
TripleR
05 dec. / 18:53
€ 1