Een alleraardigst stilleven, geschilderd met olieverf op een houten paneel door een onbekende schilder.
Op de achterzijde staan de initialen "JCL" of "ICL", gevolgd door de annotatie "2/5 32", waarschijnlijk de datering van dit werk. Verder staat er met potlood geschreven: "Dit is voor Han - moeder, vader"
Voorstelling: In het midden een schaal met granaatappels, links vergezeld van een sinaasappel en rechts achter gecamoufleerd door een vaas met hulst takken met besjes.
Gelet op de symboliek van de voorstelling en de tekst achterop het paneel is dit wellicht een huwelijkscadeau van ouders aan hun zoon.
Het schilderij is ingelijst in een donkergroen gelakt massief houten lijst.
Verzending:
N.B.: In verband met de vakantieperiode kan het werk op verzoek op een later moment worden bezorgd.