Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat met personen - gesigneerd Hilde Osterloff - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat met personen - gesigneerd Hilde Osterloff kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat met personen - gesigneerd Hilde Osterloff kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat met personen - gesigneerd Hilde Osterloff kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat met personen - gesigneerd Hilde Osterloff kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat met personen - gesigneerd Hilde Osterloff kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat met personen - gesigneerd Hilde Osterloff kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst23 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op karton 18x24, rechtsonder gesigneerd Osterloff geschilderd ca. 1975
in kunststof lijstje.

Naïve schilderkunst

Hildegard Osterloff 1894 (Posen) - 1980

Eventuele verpak en verzendkosten voor België en Nederland E 10,00

Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 17,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (39)

Geplaatst door  Hannes1948
Lid sinds 2020
138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
29 cm
23 cm
24 cm
18 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAlblasserdam,  Nederland
Starttijd14-3-2023 om 16:15
Eindtijd25-3-2023 om 20:16
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken