FA. (2)

Niet of onleesbaar gesigneerd - surrealistisch landschap | spray paint art

Niet of onleesbaar gesigneerd - surrealistisch landschap | spray paint art kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - surrealistisch landschap | spray paint art kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - surrealistisch landschap | spray paint art kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - surrealistisch landschap | spray paint art kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - surrealistisch landschap | spray paint art kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - surrealistisch landschap | spray paint art kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - surrealistisch landschap | spray paint art kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - surrealistisch landschap | spray paint art kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - surrealistisch landschap | spray paint art kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - surrealistisch landschap | spray paint art kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
191 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal2002
TechniekSpuitbus
StijlStreet Art
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit 'spray paint' artwork is gemaakt in A'dam in 2002 door een voor mij onbekende kunstenaar.
Gesigneerd met "Levu" of "Lavu"
Voorstelling: surrealistisch landschap of planeet
Deze stijl wordt gerekend tot de graffiti kunst of street art.
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

ConditieRedelijk

Het blad is iets gebobbeld (deels inherent aan soort papier), en op enkele plekken heeft de verf aan ander papier geplakt maar mogelijk is dit de bedoeling van de kunstenaar. Zie foto's

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(72)
Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
191 verkochte items
35 cm
50 cm
Sluit over 3d 1u 51m 38s
Huidig bod€ 25
Volgend minimum bod: € 30
ObjectlocatieHoorn, Nederland
Starttijd:13-05-2022 om 14:02
Eindtijd:23-05-2022 om 22:03
Biedingen (7)
ElleW
vandaag / 15:42
€ 25
Rotterdam60
vandaag / 15:42
€ 20
Rotterdam60
15 mei / 17:35
€ 15
Bea76
15 mei / 17:35
€ 10
Rotterdam60
15 mei / 15:51
€ 5
Bea76
15 mei / 15:51
€ 3
Rotterdam60
13 mei / 19:46
€ 1