Dit 'spray paint' artwork is gemaakt in A'dam in 2002 door een voor mij onbekende kunstenaar. Gesigneerd met "Levu" of "Lavu" Voorstelling: surrealistisch landschap of planeet Deze stijl wordt gerekend tot de graffiti kunst of street art. Foto's maken deel uit van de beschrijving.
Redelijk
Het blad is iets gebobbeld (deels inherent aan soort papier), en op enkele plekken heeft de verf aan ander papier geplakt maar mogelijk is dit de bedoeling van de kunstenaar. Zie foto's
Tot 2 kg.
€ 9,50
Naar België
€ 16,50
€ 16,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,25