Niet of onleesbaar gesigneerd - The little boy scouts discovery. Zie foto's aub!! - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - The little boy scouts discovery. Zie foto's aub!! kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 15,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - The little boy scouts discovery. Zie foto's aub!! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - The little boy scouts discovery. Zie foto's aub!! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - The little boy scouts discovery. Zie foto's aub!! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - The little boy scouts discovery. Zie foto's aub!! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - The little boy scouts discovery. Zie foto's aub!! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - The little boy scouts discovery. Zie foto's aub!! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - The little boy scouts discovery. Zie foto's aub!! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - The little boy scouts discovery. Zie foto's aub!! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - The little boy scouts discovery. Zie foto's aub!! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - The little boy scouts discovery. Zie foto's aub!! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - The little boy scouts discovery. Zie foto's aub!! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - The little boy scouts discovery. Zie foto's aub!! kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

510 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeVaria
Periode1950 t/m 1979
StijlMinimalistisch
Afmetingen34 cm x 25 cm x 2 cm (h x b x d)
Gewicht500 gram
GemerktHandgesigneerd

Ontwerp;  Jan Bosschaert.
Box, gemengde techniek in box.
Potlood gesigneerd.
Oplage 300 exemplaren.
Titel in spiegelschrift gedrukt vandaar de bijgeleverde spiegel in de box! ORIGINEEL.
Verzending aangetekend.

In de originele box.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(60)
Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

510 verkochte items
25
34
2
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:10-12-2019 om 11:12
Eindtijd:14-12-2019 om 21:40
Biedingen (2)
kwant
14 dec. / 15:26
€ 15
bertvan5eijken
14 dec. / 10:36
€ 10