Niet of onleesbaar gesigneerd - touwtjespringen

Niet of onleesbaar gesigneerd - touwtjespringen kopen? Bied vanaf 10!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - touwtjespringen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - touwtjespringen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - touwtjespringen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - touwtjespringen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - touwtjespringen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - touwtjespringen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - touwtjespringen kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  smzoethout
FA. (4)

54 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
StijlRealistisch
Afmetingen15 cm x 5 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Bronzen beeldje meisje met Springtouw. Mooi beeldje in prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt dus kunstenaar onbekend.

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-01-2020 om 22:03
Eindtijd:05-02-2020 om 22:45

Biedingen (1):

Marcello020
25 jan. / 18:22
€ 10