Onbekend - Twee houten art deco kandelaren

Onbekend - Twee houten art deco kandelaren kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend - Twee houten art deco kandelaren kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Twee houten art deco kandelaren kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Twee houten art deco kandelaren kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Twee houten art deco kandelaren kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Twee houten art deco kandelaren kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Twee houten art deco kandelaren kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Twee houten art deco kandelaren kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Twee houten art deco kandelaren kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Twee houten art deco kandelaren kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Twee houten art deco kandelaren kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Twee houten art deco kandelaren kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Twee houten art deco kandelaren kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Twee houten art deco kandelaren kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Twee houten art deco kandelaren kopen? Bied vanaf 20!
  • Onbekend
Type kunstwerk Design
Stijl Art Deco
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 17 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gemerkt Ongemerkt
Twee gelakte houten handgemaakte art deco kandelaren. Niet gemerkt. In prima conditie.
Onbeschadigd
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Onbekend

Alle items van deze designer (116)

Geplaatst door  woerro
2444 verkochte items
Alle items (27)
9
17
9