Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee Japanse inkttekeningen uit schetsboeken (19e eeuw), Landschappen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee Japanse inkttekeningen uit schetsboeken (19e eeuw), Landschappen kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee Japanse inkttekeningen uit schetsboeken (19e eeuw), Landschappen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee Japanse inkttekeningen uit schetsboeken (19e eeuw), Landschappen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee Japanse inkttekeningen uit schetsboeken (19e eeuw), Landschappen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee Japanse inkttekeningen uit schetsboeken (19e eeuw), Landschappen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee Japanse inkttekeningen uit schetsboeken (19e eeuw), Landschappen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee Japanse inkttekeningen uit schetsboeken (19e eeuw), Landschappen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee Japanse inkttekeningen uit schetsboeken (19e eeuw), Landschappen kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekPenseel (Inkt)
StijlAziatisch
OnderwerpLandschap
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen22.5 x 18 cm (h x b)
Passe-partout50 x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Twee Japanse inkttekeningen op zeer dun Japans papier. Op basis van een notitie onder één van de twee werken: afkomstig uit een schetsboek, 19e eeuw.

Volgrecht: Voor werken met een totale prijs (inclusief veilingkosten maar exclusief BTW) boven de 3000,- euro, is het wettelijk Volgrecht van maximaal 4% van toepassing. (Dit geldt niet voor kunst van kunstenaars die langer dan 70 jaar geleden zijn overleden).  Het volgrecht dient betaald te worden door de koper. Kunstveiling zal zorg dragen voor de financiële afwikkeling van de Volgrecht-vergoeding volgens de vastgelegde bepalingen.

Het landschap met blauwe inkt heeft wat papierbeschadigingen en verkleuringen. Bevestigd op het onderblad/omslag. Het andere landschap heeft wat vlekjes en is gelijmd op een ander dun papier.
Binnen Nederland € 11,49
Naar België € 17,49
Naar Duitsland € 17,49
Europese Unie € 17,49
Wereldwijd € 29,49

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (43)

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52208 verkochte items
43 cm
50 cm
18 cm
22.5 cm

ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
Starttijd26-9-2023 om 13:09
Eindtijd8-10-2023 om 21:56
Biedingen (6)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken