Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1960 |
Techniek | Brons |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 13.5 x 11 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1000 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Oplage | Bronzen sculptuur |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Zeer unieke een brons beeld Twee vrouwelijke figuren die samen voor hetzelfde doel vechten. Ze staan samen sterk, zij aan zij. Het is een vrij zeldzaam sculptuur, niet meer in de vrije verkoop te krijgen. Designer of in de stijl van: Onbekend maar dat staat (MV) Dimensies Breed: 11 cm Hoog: 13,5 cm Materialen: Brons Gewicht: 1 kg Het is een perfecte woondecoratie en een fantastisch model voor de fotosessie. De foto's maken deel uit van de beschrijving Deze object wordt professioneel verpakt in beschermende folie met milieuvriendelijk vulmateriaal + verpakking op maat gemaakt moet worden prijs heeft opgenomen. Er wordt standaard dubbeldikke kartonnen dozen gebruikt ter bescherming van uw aankoop. Koper ontvangt een T&T code. Alle zendingen worden aangetekend en verzekerd verstuurd.) | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Epe, Nederland |
Starttijd | 21-5-2022 om 7:26 |
Eindtijd | 5-6-2022 om 20:45 |