Niet of onleesbaar gesigneerd - Venezia - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Venezia kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen9 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70

Oplagenummer 43/70. Onbekende kunstenaar, handtekening onleesbaar

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (29)

Geplaatst door  PRP
FA. (1)

12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
9 cm
9 cm
Dit item is verkocht voor 19,55 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-01-2023 om 14:30
Eindtijd:29-01-2023 om 21:13
Biedingen (4)
Weter1969
29 jan. / 19:18
€ 17
Mirgi
29 jan. / 16:34
€ 12
willyams
29 jan. / 16:34
€ 10
willyams
24 jan. / 13:55
€ 1