Niet of onleesbaar gesigneerd - Verbronsd beeld op sokkel; "De handdruk" - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Verbronsd beeld op sokkel; "De handdruk" kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Verbronsd beeld op sokkel; "De handdruk" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verbronsd beeld op sokkel; "De handdruk" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verbronsd beeld op sokkel; "De handdruk" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verbronsd beeld op sokkel; "De handdruk" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verbronsd beeld op sokkel; "De handdruk" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verbronsd beeld op sokkel; "De handdruk" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verbronsd beeld op sokkel; "De handdruk" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verbronsd beeld op sokkel; "De handdruk" kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekVerbronsd
StijlAbstract
Afmetingen44 cm x 10 cm x 6 cm (h x b x d)
Gewicht1500 gram
GesigneerdOngesigneerd

Een prachtig  beeld van twee mensen die elkaar de hand schudden als symbool voor dankbaarheid. Niet gesigneerd dus kunstenaar onbekend. Een figuur heeft ene soort van schaafplek op het achterhoofd (zie foto)

Het achterhoofd van een van de figuren heeft een schaaf cq. vijlplek.

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-01-2021 om 15:16
Eindtijd:21-01-2021 om 22:00
Biedingen (12)
gbaeyens
15 jan. / 15:51
€ 45
Arsim
15 jan. / 14:12
€ 40
Yasmine
15 jan. / 14:11
€ 35
Arsim
15 jan. / 14:11
€ 35
Yasmine
08 jan. / 17:05
€ 30
Basje_Boterbloem
08 jan. / 17:05
€ 25
Yasmine
08 jan. / 17:05
€ 20
Basje_Boterbloem
08 jan. / 17:05
€ 15
Yasmine
08 jan. / 15:17
€ 10
greg123
07 jan. / 20:55
€ 5
JanBaflo
07 jan. / 19:36
€ 3
greg123
07 jan. / 17:59
€ 1