Olieverf op doek uit de Russische school. Gesigneerd en gedateerd 90. Kan 1990 zijn maar ook 1890. Moeilijk te zeggen. Het is geschilderd op doek en later op een stuk triplex geplakt. (Maroufle). Knap geschilderd met hele mooie warme kleuren. Hier en daar zijn er wat schilfers. Wordt goed verpakt verzonden.
Goed
Hier en daar wat schilfers.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velsen-noord, Nederland
Tot 5 kg.
€ 9,00
Naar België
€ 17,50
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00