Niet of onleesbaar gesigneerd - Verzilverd Ajour bewerkte broodmand - A&R Sheffield - Engeland

Niet of onleesbaar gesigneerd - Verzilverd Ajour bewerkte broodmand - A&R Sheffield - Engeland kopen? Bied vanaf 1!

Varia

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Verzilverd Ajour bewerkte broodmand - A&R Sheffield - Engeland kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verzilverd Ajour bewerkte broodmand - A&R Sheffield - Engeland kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verzilverd Ajour bewerkte broodmand - A&R Sheffield - Engeland kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verzilverd Ajour bewerkte broodmand - A&R Sheffield - Engeland kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verzilverd Ajour bewerkte broodmand - A&R Sheffield - Engeland kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verzilverd Ajour bewerkte broodmand - A&R Sheffield - Engeland kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeVaria
Periode1930 t/m 1949
Afmetingen7 cm x 20 cm x 12 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd

Verzilverd Ajour bewerkte broodmand - A&R Sheffield - Engeland. Gemerkt aan de onderzijde.

In goede gebruikte conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(39) Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
20
7
12

Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-07-2020 om 23:33
Eindtijd:03-08-2020 om 21:57

Biedingen (1):

Jean54
3 aug. / 13:23
€ 1