Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage Tony Carter decorative teapot - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage Tony Carter decorative teapot kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage Tony Carter decorative teapot kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage Tony Carter decorative teapot kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage Tony Carter decorative teapot kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage Tony Carter decorative teapot kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage Tony Carter decorative teapot kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage Tony Carter decorative teapot kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage Tony Carter decorative teapot kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage Tony Carter decorative teapot kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlContemporary
Afmetingen19 cm x 21 cm x 11 cm (h x b x d)
Gewicht350 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Een oude unieke rijke decoratieve theepot van Tony Carter in uitstekende staat.
Op het deksel van theepot is een kaptafel met een spiegel en toiletartikelen voor vrouwen.

Conditie - als nieuw.

Perfect

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (76)
Geplaatst door  elen
FA. (20)

452 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
21
19
11
Dit item is verkocht voor 48,30 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-08-2022 om 20:51
Eindtijd:15-08-2022 om 19:31
Biedingen (12)
Marliesvanest
12 aug. / 18:47
€ 42
Flyings
12 aug. / 17:53
€ 37
Marliesvanest
12 aug. / 14:26
€ 32
Flyings
12 aug. / 14:26
€ 30
Flyings
12 aug. / 13:19
€ 27
Maitri
12 aug. / 11:41
€ 22
Marliesvanest
12 aug. / 10:58
€ 17
N2002w
09 aug. / 10:40
€ 12
sandt034
09 aug. / 10:40
€ 10
sandt034
09 aug. / 10:38
€ 5
N2002w
09 aug. / 10:38
€ 3
sandt034
08 aug. / 15:56
€ 1