Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage decorative vaas - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage decorative vaas kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage decorative vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage decorative vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage decorative vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage decorative vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage decorative vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage decorative vaas kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlContemporary
Afmetingen14 cm x 17 cm x 16 cm (h x b x d)
Gewicht500 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Een oude unieke rijke decoratieve met maanvissen vaas.
Dike glas 1,5 cm.
Jaren 70.

Conditie - als nieuw.

Perfect

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (76)
Geplaatst door  elen
FA. (20)

452 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
17
14
16
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-08-2022 om 21:05
Eindtijd:15-08-2022 om 19:36
Biedingen (4)
Wil53
15 aug. / 17:19
€ 10
AdG
15 aug. / 14:09
€ 5
Fleurenjip
12 aug. / 09:36
€ 3
hollandcalling
11 aug. / 09:49
€ 1