Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels

Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Stijl Contemporary
Afmetingen 10 x 8.5 x 6.5 cm (h x b x d)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Wagner & Apel - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels. In zeer goede onbeschadigde toestand. Gemerkt aan de onderzijde.

Afmetingen; 10 cm hoog, 8,5 cm breed en 6,5 cm diep
Onbeschadigd.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (69)

Geplaatst door  woerro
2242 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
8.5
10
6.5