Onbekend - Waterlandschap met vogels

Onbekend - Waterlandschap met vogels kopen? Bied vanaf 80!
Onbekend - Waterlandschap met vogels kopen? Bied vanaf 80!Onbekend - Waterlandschap met vogels kopen? Bied vanaf 80!
  • Onbekend
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 46 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Olieverfschilderij op doek, voorstellende een Hollands waterlandschap met Riet en vogels in vlucht. Rechtsonder gesigneerd maar naam onduidelijk.
Naar stijl en signatuur toegeschreven aan een regionaal werkend Nederlandse schilder, actief werkend in de tweede helft van de 20e eeuw.

Het schilderij is tussen 1970 en 1980 gekocht bij kunstgalerie te Enkhuizen.
Los doekformaat 30 x 40 cm, geplaatst in een latere lijst.
Goede staat, met lichte gebruikerssporen passend bij de leeftijd
Schilderij afkomstig uit nalatenschap in een rustige omgeving
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Grootebroek, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (116)

Geplaatst door  Josua
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)