Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder Titel - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 24,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Onbekende kunstenaar
Olieverf op doek
Op spieraam

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 24,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-07-2020 om 12:26
Eindtijd:19-07-2020 om 12:36
Biedingen (3)
willemp48
17 jul. / 17:57
€ 21
Gilbert
17 jul. / 17:57
€ 16
Gilbert
17 jul. / 12:54
€ 1