Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1978
Techniek Collage
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Een fraai origineel werk; collage van strookjes papier uit de BKR-collectie waarschijnlijk eind jaren zeventig/begin tachtig.   Heel strak uitgevoerd, in goede staat. U kunt het werk komen bekijken en na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorinchem.  U kunt het werk op toegestuurd krijgen  via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstwerk verzorgen
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (66)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3737 verkochte items
Alle items van deze verkoper (475)
65 cm
50 cm