Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1978
TechniekCollage
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Een fraai origineel werk; collage van strookjes papier uit de BKR-collectie waarschijnlijk eind jaren zeventig/begin tachtig.   Heel strak uitgevoerd, in goede staat. U kunt het werk komen bekijken en na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorinchem.  U kunt het werk op toegestuurd krijgen  via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstwerk verzorgen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (41)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2735 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2022 om 15:38
Eindtijd:05-12-2022 om 19:29
Biedingen (8)
H033
05 dec. / 17:49
€ 40
sleeuwen
05 dec. / 17:49
€ 35
H033
02 dec. / 14:12
€ 20
broekskunst
02 dec. / 14:12
€ 15
H033
29 nov. / 09:44
€ 10
Gabriella
29 nov. / 09:44
€ 5
H033
25 nov. / 21:24
€ 3
Elitepauper
21 nov. / 21:55
€ 1