Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen9.5 cm x 6.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Oplagenummer 17/100. Onbekende kunstenaar, handtekening onleesbaar

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (29)

Geplaatst door  PRP
FA. (1)

12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
6.5 cm
9.5 cm
Dit item is verkocht voor 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-01-2023 om 14:28
Eindtijd:29-01-2023 om 21:14
Biedingen (2)
ADubbeldam
29 jan. / 21:07
€ 3
Weter1969
29 jan. / 19:18
€ 1