Onbekend - Zwaar massief modern bronzen beeld - 3 kg.

Onbekend - Zwaar massief modern bronzen beeld - 3 kg. kopen? Bied vanaf 120!
Onbekend - Zwaar massief modern bronzen beeld - 3 kg. kopen? Bied vanaf 120!Onbekend - Zwaar massief modern bronzen beeld - 3 kg. kopen? Bied vanaf 120!Onbekend - Zwaar massief modern bronzen beeld - 3 kg. kopen? Bied vanaf 120!Onbekend - Zwaar massief modern bronzen beeld - 3 kg. kopen? Bied vanaf 120!Onbekend - Zwaar massief modern bronzen beeld - 3 kg. kopen? Bied vanaf 120!
  • Onbekend
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Brons
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 26.5 x 16 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 3100 gram
Gesigneerd Ongesigneerd
Zwaar massief modern bronzen beeld - 3 kg.

Schitterend zwaar beeld.

Het beeld staat op een palissander voet.
De totale hoogte is 26,5 cm.
Binnen Nederland € 10,35
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 38,80

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (116)

Geplaatst door  tien
919 verkochte items
Alle items (4)
16
26.5
9