Niet of onleesbaar gesigneerd - “ De Dromer “ - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - “ De Dromer “ kopen? Bied vanaf 10!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - “ De Dromer “ kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - “ De Dromer “ kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - “ De Dromer “ kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - “ De Dromer “ kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - “ De Dromer “ kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - “ De Dromer “ kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - “ De Dromer “ kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - “ De Dromer “ kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - “ De Dromer “ kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1990
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 10 x 9 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd
Titel “ De dromer “
Afmetingen: 10 x 9 cm
Materiaal: verguld metaal.
Het beeld verkeert in goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden.
Goed, met kleine tekenen van ouderdom
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00