Nieuwe Handgemaakte hanger met mystic topaas

Nieuwe Handgemaakte hanger met mystic topaas kopen? Bied vanaf 45!
Nieuwe Handgemaakte hanger met mystic topaas kopen? Bied vanaf 45!Nieuwe Handgemaakte hanger met mystic topaas kopen? Bied vanaf 45!Nieuwe Handgemaakte hanger met mystic topaas kopen? Bied vanaf 45!Nieuwe Handgemaakte hanger met mystic topaas kopen? Bied vanaf 45!Nieuwe Handgemaakte hanger met mystic topaas kopen? Bied vanaf 45!Nieuwe Handgemaakte hanger met mystic topaas kopen? Bied vanaf 45!Nieuwe Handgemaakte hanger met mystic topaas kopen? Bied vanaf 45!
  • Sieraden
Type kunstwerk Sieraden
Techniek Zilver
Stijl Design
Onderwerp Hanger
Afmetingen 1 x 1.5 x 3.8 cm (h x b x d)
Gewicht 5.2 gram
Gemerkt Nederlands keur
Nieuwe Handgemaakte hanger met mystic topaas  sterling zilveren hanger Mysticus Topaz is uniek en boeiend edelsteen bekend om zijn verbluffende regenboog achtige kleurenspel. Het behoort tot de familie van topaas-edelstenen, maar wat het onderscheidt is de behandeling die het ondergaat om zijn onderscheidende kleurenspel te bereiken. De edelsteen wordt gekoesterd vanwege zijn levendige en wisselende tinten, waardoor het een populaire keuze is voor sieraden liefhebbers die op zoek zijn naar iets buitengewoons.deze komt uit een privé Collectie nog nooit gedragen heeft altijd in een vitrine kastje gelegen eigenlijk is het nog nieuw voor een hanger uit 1988 .
Word goed verpakt en verzekerd verzonden met track en trace .
Ik verklaar dat deze hanger in nieuwstaat verkeerd
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Sieraden

Alle sieraden (259)

Geplaatst door  fremiet
342 verkochte items
Alle items (95)
1.5
1
3.8