Nol Reuser - Happy Couple, acryl op doek

Nol Reuser - Happy Couple, acryl op doek kopen? Bied vanaf 175!
  • Nol Reuser
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2008
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai orgineel werk van Nol Reuser uit 2008. de afmetingen zijn 80x60 cm. Techniek: acryl op katoen/doek. Gesigneerd links onder en op de achterkant met Nol Reuser. In uitstekende staat.
Binnen Nederland € 7,00

Nol Reuser

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  wimaster
1 verkochte items
60 cm
80 cm