Novy Bor - Jan-Willem van Zijst - Glaskunstbeurs jaarobject - Verkocht

Novy Bor - Jan-Willem van Zijst - Glaskunstbeurs jaarobject kopen? Bied vanaf 50!
Glas / Keramiek

Novy Bor - Jan-Willem van Zijst - Glaskunstbeurs jaarobject kopen? Bied vanaf 50!Novy Bor - Jan-Willem van Zijst - Glaskunstbeurs jaarobject kopen? Bied vanaf 50!Novy Bor - Jan-Willem van Zijst - Glaskunstbeurs jaarobject kopen? Bied vanaf 50!Novy Bor - Jan-Willem van Zijst - Glaskunstbeurs jaarobject kopen? Bied vanaf 50!
  • Novy Bor
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 2011
Afmetingen 38 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Glaskunstbeurs jaarobject, ontwerp Jan-Willem van Zijst, uitvoering Marek Bartko Novy Bor. Titel IJstak, oplage 250 stuks.
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Novy Bor

Tsjechisch Tsjechisch

Geplaatst door  Depot_Leerdam
223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
20
38
20