N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - Vintage koffie- en theeservies, jaren '70 - Verkocht

N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - Vintage koffie- en theeservies, jaren '70 kopen? Bied vanaf 1!
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - Vintage koffie- en theeservies, jaren '70 kopen? Bied vanaf 1!N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - Vintage koffie- en theeservies, jaren '70 kopen? Bied vanaf 1!N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - Vintage koffie- en theeservies, jaren '70 kopen? Bied vanaf 1!N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - Vintage koffie- en theeservies, jaren '70 kopen? Bied vanaf 1!N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - Vintage koffie- en theeservies, jaren '70 kopen? Bied vanaf 1!
  • N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa (1883)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GemerktGemerkt/Merksticker
Een prachtig vintage koffie- en theeservies van Mosa Maastricht uit de jaren '70.
Gemaakt van wit porselein versierd met blauwe bloemen.

Het servies bestaat uit:
1 Koffiepot met deksel. Hoogte 23 cm.
1 Theepot met deksel. Hoogte 19 cm.
3 theekopjes. Hoogte 7 cm, diameter 7.5 cm.
3 bordjes voor theekopjes. Diameter 14 cm.

Alle delen zijn in een heel goede staat: geen chips, geen krassen of verkleuringen.

N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa (1883)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  Jenny13

29 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
40 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-11-2022 om 12:00
Eindtijd:16-11-2022 om 20:33
Biedingen (4)
Otjev1980
15 nov. / 13:25
€ 10
Albertine61
15 nov. / 13:24
€ 5
Otjev1980
15 nov. / 13:24
€ 3
Albertine61
14 nov. / 20:53
€ 1