Olieverf op paneel. - Verkocht

Olieverf op paneel. kopen? Bied vanaf 35!

Olieverf op paneel. kopen? Bied vanaf 35!Olieverf op paneel. kopen? Bied vanaf 35!
  • H. Broekman
Type kunstwerkSchilderij

Landschap met boerderijtje

Olieverf op paneel

In lijst

Formaat 30 x 37 cm.

Gesigneerd

In zeer goede staat

Verzendkosten € 10,-

Afhalen mogelijk.

H. Broekman

Geplaatst door  Goedgeluk
183 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)