omstreeks 1920 - GROOT stadsgezicht Rotterdam Laurenskerk onduid gesigneerd - Verkocht

omstreeks 1920 - GROOT stadsgezicht Rotterdam Laurenskerk onduid gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

omstreeks 1920 - GROOT stadsgezicht Rotterdam Laurenskerk onduid gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!omstreeks 1920 - GROOT stadsgezicht Rotterdam Laurenskerk onduid gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!omstreeks 1920 - GROOT stadsgezicht Rotterdam Laurenskerk onduid gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!omstreeks 1920 - GROOT stadsgezicht Rotterdam Laurenskerk onduid gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!omstreeks 1920 - GROOT stadsgezicht Rotterdam Laurenskerk onduid gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!omstreeks 1920 - GROOT stadsgezicht Rotterdam Laurenskerk onduid gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!omstreeks 1920 - GROOT stadsgezicht Rotterdam Laurenskerk onduid gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Schilder: onduidelijk gesigneerd rechtsonder (zie foto)
Titel/Voorstelling: "gezicht op Laurenskerk Rotterdam"
Datering: ca. 1920
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 104 x 64 cm (doek) en 107 x 68 (ingelijst )
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed ( enigzins vuil van oude vernis )

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3988 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)