Onbekend - Flying Fish

Niet of onleesbaar gesigneerd - Flying Fish kopen? Bied vanaf 20!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Flying Fish kopen? Bied vanaf 20!Niet of onleesbaar gesigneerd - Flying Fish kopen? Bied vanaf 20!
  • Onbekend
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2021
Stijl Abstract
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 42 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie zeefdruk op papier
Zeefdruk
Binnen Nederland € 10,00

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (118)

Geplaatst door  StudioMazzini
Lid sinds 2021
45 verkochte items
Alle items (6)
29 cm
42 cm