Onbekend - Onbekend kunstenaar, Aquarel, Landschap - Verkocht

Onbekend kunstenaar, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Onbekend kunstenaar, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 1!
  • Onbekend
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Onbekend kunstenaar

aquarel

Mooi ingelijst achter glas.

Afmetingen : 88 cm x 72 cm // 66 cm x 50 cm

Geschept papier

Gesigneerd voor mij onleesbaar

Gedateerd 1 augustus 1989

Afhaling of verzending

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (114)

Geplaatst door  Snuffel70
111 verkochte items
Alle items (0)