Olieverfschilderij op doek, voorstellende een Hollands waterlandschap met Riet en vogels in vlucht. Rechtsonder gesigneerd maar naam onduidelijk. Naar stijl en signatuur toegeschreven aan een regionaal werkend Nederlandse schilder, actief werkend in de tweede helft van de 20e eeuw.
Het schilderij is tussen 1970 en 1980 gekocht bij kunstgalerie te Enkhuizen. Los doekformaat 30 x 40 cm, geplaatst in een latere lijst. Goede staat, met lichte gebruikerssporen passend bij de leeftijd
Goed
Schilderij afkomstig uit nalatenschap in een rustige omgeving
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Grootebroek, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25