Oosterkamp Ets nummer 4 van 10 - Verkocht

Oosterkamp     Ets       nummer 4  van 10 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Oosterkamp     Ets       nummer 4  van 10 kopen? Bied vanaf 1!Oosterkamp     Ets       nummer 4  van 10 kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  matt7

7 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Sittard.    Veldkruis  bij de Lahrhof  . Kollenberg.

Veldkruis bij Bakhoes behorende bij  Carree boerderij  de Lahrhhof.

Ets   druk nummer 4  van   10  drukken door  Oosterkamp.

Gesigneerd door de Kunstenaar op Voor en Achterzijde.

lijst met glas.          Ca 40x40

             ets             Ca 20x20

Ongespecificeerd

Geplaatst door  matt7

7 verkochte items
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:05-05-2015 om 19:57
Eindtijd:15-05-2015 om 19:57
Biedingen (4)
gmk
15 mei / 17:49
€ 7
xram44
15 mei / 17:49
€ 5
xram44
07 mei / 08:59
€ 3
Imar
05 mei / 20:17
€ 1