Orrefors (Zweden) - aqua blauw getint glazen bord met golfmotief en kartelrand,onbekend welke periode.Druk gesigneerd en genummerd onderop: Orrefors HP20.Doorsnede 21 cm.
Goed
gebruikssporen
Tot 2 kg.
€ 10,00