Prachtig in 2 kleuren gepatineerd bronzen beeld 'The Fisherman' van de gerenommeerde Amerikaanse wildlife beeldhouwer Ott Jones (1959). Het is een beeld van
een Amerikaanse Bandijsvogel (Belted Kingfisher - Megaceryle alcyon) die
opvliegt uit het water na de vangst van een vis. Het beeld is gemaakt in een
oplage van 23 stuks is genummerd (7/23) gesigneerd en gedateerd (1991). De
hoogte van het beeld inclusief sokkel is ca 31 cm. De sokkel bestaat uit marmer
en hout en is voorzien van een draaiplateau, waardoor het beeld op de sokkel kan
draaien. Op het hout van de sokkel zit een kleine vochtvlek (zie
foto's)
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Baarn, Nederland
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Extra