oud olieverfschilderij "Parijs Champs Elysees" gesigneerd omstreeks 1930 - Verkocht

oud olieverfschilderij "Parijs Champs Elysees" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 57,00

oud olieverfschilderij "Parijs Champs Elysees" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!oud olieverfschilderij "Parijs Champs Elysees" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!oud olieverfschilderij "Parijs Champs Elysees" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!oud olieverfschilderij "Parijs Champs Elysees" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!oud olieverfschilderij "Parijs Champs Elysees" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!oud olieverfschilderij "Parijs Champs Elysees" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!oud olieverfschilderij "Parijs Champs Elysees" gesigneerd omstreeks 1930 kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Ongespecificeerd

Schilder :
Titel/Voorstelling : "Parijs - Champs Elysees"
Datering : omstreeks 1930
Medium / Techniek : olieverf op doek
Maten : 46 x 38 cm en 56 x 48 cm (incl.  lijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : redelijk (enigzins vergeelde vernis en wat slap gespannen)

Ongespecificeerd

FA. (112)

2969 verkochte items
Dit item is verkocht voor 57,00
Starttijd:05-09-2015 om 17:32
Eindtijd:19-09-2015 om 21:37
Biedingen (18)
andre68
19 sep. / 21:27
€ 57
alain307cc
19 sep. / 21:08
€ 52
Ithaka
19 sep. / 21:08
€ 47
alain307cc
19 sep. / 21:08
€ 42
Ithaka
19 sep. / 21:04
€ 37
alain307cc
15 sep. / 18:25
€ 32
eddy58
14 sep. / 23:11
€ 27
WelArt
14 sep. / 23:11
€ 22
eddy58
14 sep. / 23:09
€ 19
WelArt
14 sep. / 23:09
€ 17
eddy58
14 sep. / 20:32
€ 15
WelArt
13 sep. / 16:13
€ 13
Sjeekspier
13 sep. / 11:40
€ 11
WelArt
13 sep. / 11:40
€ 9
Sjeekspier
13 sep. / 11:34
€ 7
WelArt
11 sep. / 23:48
€ 5
remco123
11 sep. / 23:48
€ 3
WelArt
06 sep. / 17:40
€ 1