Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte

Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!
Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!
  • Oude China
Type kunstwerkEtnografica
Periode1800 t/m 1899
TechniekHout
OnderwerpMeubelstuk
Afmetingen210 x 215 x 210 cm (h x b x d)
Zie foto’s .  Laatste kans , als hij nu niet wordt verkocht dan laten we hem staan . 1500 is eigenlijk al te weinig sowieso

Een prachtig antiek Chinees bed uit de 19e eeuw.
Een echt pronkstuk maar helaas willen we kleiner gaan wonen en dan past het niet .

Het is een bed met ervoor plaats om te zitten ,
Gezien de ouderdom nog in goede staat ,

Oude China

Chinees Chinees Alle items van deze stam (3)

Geplaatst door  Johudales
341 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
215
210
210
Starttijd18-12-2023 om 14:34
Eindtijd23-12-2023 om 20:19
Openingsbod € 1.300
ObjectlocatieMaasmechelen,  België