Johudales
  5. Johudales

Johudales

Lid sinds 2015 / geleen, Nederland

18 aangeboden items / 275 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
18 aangeboden items door deze verkoper
Arno Kramer - fraaie litho , genummerd en gesigneerd , nr 20/25 kopen? Bied vanaf 75!
Arno Kramer - fraaie litho , genummerd en gesigneerd , nr 20/25

Geplaatst doorJohudales

TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Cerneus - Afgeprijst : ijzeren Willem - prachtig beeld van vogel . kopen? Bied vanaf 195!
Wim Cerneus - Afgeprijst : ijzeren Willem - prachtig beeld van vogel .

Beeld / Object

Geplaatst doorJohudales

TechniekIJzer
Afmetingen88 cm x 22 cm x 35 cm (h x b x d)
Gewicht15000 g
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Wim Cerneus - ijzeren Willem - ijzeren beeld van een motor kopen? Bied vanaf 99!
Wim Cerneus - ijzeren Willem - ijzeren beeld van een motor

Beeld / Object

Geplaatst doorJohudales

TechniekIJzer
Afmetingen25 cm x 35 cm x 22 cm (h x b x d)
Gewicht5000 g
Siep van den Berg - handgesigneerde tekening , met heel mooie lijst kopen? Bied vanaf 69!
Siep van den Berg - handgesigneerde tekening , met heel mooie lijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohudales

Jaartal1954
TechniekPotlood
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Keith Haring - leren schoudertas in heel goede staat kopen? Bied vanaf 75!
Keith Haring - leren schoudertas in heel goede staat

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorJohudales

TechniekVaria
Afmetingen20 cm x 24.5 cm (h x b)
Keith Haring - mooie beurs / portemonnee met illustratie van Keith Haring kopen? Bied vanaf 50!
Keith Haring - mooie beurs / portemonnee met illustratie van Keith Haring

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorJohudales

TechniekVaria
Afmetingen10 cm x 19 cm (h x b)
Ruud van der Beele - afgeprijst : zeefdruk zonder titel- abstract 3 kopen? Bied vanaf 19!
Ruud van der Beele - afgeprijst : zeefdruk zonder titel- abstract 3

Geplaatst doorJohudales

Jaartal2002
Afmetingen31 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ruud van der Beele - afgeprijst : zeefdruk - zonder titel - abstract 2 kopen? Bied vanaf 19!
Ruud van der Beele - afgeprijst : zeefdruk - zonder titel - abstract 2

Geplaatst doorJohudales

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ruud van der Beele - afgeprijst : zeefdruk , zonder titel , abstract 1 kopen? Bied vanaf 19!
Ruud van der Beele - afgeprijst : zeefdruk , zonder titel , abstract 1

Geplaatst doorJohudales

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Cerneus - Afgeprijst : groot beeld van ijzer in zeer goede staat . kopen? Bied vanaf 195!
Wim Cerneus - Afgeprijst : groot beeld van ijzer in zeer goede staat .

Beeld / Object

Geplaatst doorJohudales

TechniekIJzer
Afmetingen80 cm x 37 cm x 45 cm (h x b x d)
Gewicht15000 g
Marie Charlot - wandeling door de bloementuin kopen? Bied vanaf 55!
Marie Charlot - wandeling door de bloementuin

Geplaatst doorJohudales

Afmetingen39 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Brandon Ballengée - " Danse macabre " - nr 16 / 96 gesigneerd kopen? Bied vanaf 49!
Brandon Ballengée - " Danse macabre " - nr 16 / 96 gesigneerd

Geplaatst doorJohudales

Jaartal2014
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

John Noy - prachtige stifttekening tgv de jaarwisseling 2003-2004 kopen? Bied vanaf 49!
John Noy - prachtige stifttekening tgv de jaarwisseling 2003-2004

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohudales

Jaartal2003
TechniekStift
Afmetingen25 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sees Vlag - afgeprijsd : prachtige originele litho , oplage slechts 20 stuks ! kopen? Bied vanaf 54!
Sees Vlag - afgeprijsd : prachtige originele litho , oplage slechts 20 stuks !

Geplaatst doorJohudales

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Hebbelinck - bodemprijs + laatste kans prachtige zeefdruk - een oude stadspoort kopen? Bied vanaf 19!
Roger Hebbelinck - bodemprijs + laatste kans prachtige zeefdruk - een oude stadspoort

Geplaatst doorJohudales

Afmetingen35.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marleen Vogels - afgeprijsd / laatste kans it takes two to tango , genummerd en gesigneerd ! kopen? Bied vanaf 39!
Marleen Vogels - afgeprijsd / laatste kans it takes two to tango , genummerd en gesigneerd !

Geplaatst doorJohudales

Jaartal2008
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Walter de Rycke - afgeprijsd : originele tekening + 4 zeefdrukken in 1 koop !! kopen? Bied vanaf 84!
Walter de Rycke - afgeprijsd : originele tekening + 4 zeefdrukken in 1 koop !!

Geplaatst doorJohudales

Afmetingen33 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Steyaert - Zonsondergang in de tropen - 1958 kopen? Bied vanaf 89!
Theo Steyaert - Zonsondergang in de tropen - 1958

Geplaatst doorJohudales

Jaartal1958
TechniekAcryl
Afmetingen90 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam