Panamarenko - Vliegend tapijt - Verkocht

Panamarenko - Vliegend tapijt kopen? Bied vanaf 85!
Prenten & Uitgaves

Panamarenko - Vliegend tapijt kopen? Bied vanaf 85!Panamarenko - Vliegend tapijt kopen? Bied vanaf 85!Panamarenko - Vliegend tapijt kopen? Bied vanaf 85!Panamarenko - Vliegend tapijt kopen? Bied vanaf 85!
  • Panamarenko (1940-2019)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Offset
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 24.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Vliegend tapijt.
Uitgave gazet van Antwerpen.
In zeer goede staat.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 52,50

Panamarenko (1940-2019)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (20)

Geplaatst door  Rex2205
Lid sinds 2019
45 verkochte items
Alle items (3)
21.5 cm
24.5 cm