Corneille - Litho: Huit chats 5 - 1995
Klaas Gubbels - Houtdruk: Kan met theepot in bruin - 1999
Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- SLECHTS 25 EXEMPLAREN!
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |
Starttijd | 5-11-2005 om 14:45 |
Eindtijd | 11-11-2005 om 15:00 |